1.אינסטגרם משיקה שיחות לייב של עד 4 משתמשים אינסטגרם החלה לבחון בהודו אופציה שנקראת LIVE ROOM שמאפשרת שיחות לייב של עד 4 משתתפים

2.טיקטוק בוחנת אפשרות להאריך את הסרטונים בפלטפורמה לעד 3 דקות. משתמשים בגרסת הבטא שיתפו התראה שקפצה להם לאחרונה באפליקציה שמודיעה להם שעכשיו הם יכולים לעלות סרטונים ארוכים.

3.ווטסאפ עובדת על כלי של שיחות ועידה בווידאו מהמחשב ווטסאפ נכנסת לנישה של זום ובגרסאות הבטא החלה לבחון כלי של חדרי ועידה בווידאו.

4.אינסטגרם משנה את מנגנון החיפוש אינסטגרם החלה לאפשר חיפוש לפי מילות מפתח בתמונות, בניגוד לחיפוש רק לפי האשטג או לוקיישן בינתיים רק במדינות דוברות אנגלית.

5.תביעה בארה”ב מטעם המדינה מבקשת מפייסבוק למכור את אינסטגרם ווטסאפ על מנת לפרק את כוח הרב שהיא צברה

6.אינסטגרם מציגה Vanish Mode פיצ’ר ב-DM שיאפשר להודעות פרטיות להיעלם בסיום השיחה וידווח במידה ויבוצע תצלום מסך של שיחה

7.אינסטגרם החלה לשלב את אינסטגרם שופינג בתוך רילס למרות שעדיין לא הושק בישראל, אינסטגרם מאפשרת לשלב מוצרים ישירות בתוך הרילס (הגרסה שלה לטיקטוק)

8.אינסטגרם בוחנת הצגת “ספירה לאחור” מתחת לסטוריז הרעיון, לעבוד על ה-FOMO של המשתמשים ולהציג להם בדיוק כמה זמן נשאר להם לצפות בסטורי של חברים לפני שהוא ימחק

9.פייסבוק מרחיבה את ה-BRAND COLLAB גם לקבוצות מדובר בכלי שמחבר בין משפיענים לבין מפרסמים (עדיין לא זמין בישראל) ומעכשיו הוא יקשר גם בין בעלי קבוצות לבין מפרסמים.

9.אינסטגרם משדרגת את הכלים למעקב אחרי נתונים משיקה את הקאלנדר, לוח שנה שמופיע בקרייטור סטודיו ומאפשר לכם לראות את כל הפוסטים, הסטוריז והקמפיינים שהעלו לחשבון האינסטגרם.

10.יוטיוב פרסמה את הזוכים שלה בפרסם “סטרימי” מדובר בפרס “יוצרי התוכן” של יוטיוב בין הזוכים צ’ארלי דמיליו מהטיקטוק.

11.ריידיט רוכשת את דאבסמאש מדובר באפליקציה דומה לטיקטוק שאפילו קיימת הרבה לפנייה ומאפשרת ליצור סרטונים אשר מבוססים על מוזיקה.

12.פייסבוק השיקה אפליקציה חדשה בשם COLLAB האפליקציה אמורה לחבר בין יוצרי מוזיקה על מנת ליצור סרטונים קצרים בני 15 שניות.

הכותב:

אהלן, קוראים לי יובל ואני עובד במשרד פרסום. אני מעדכן באופן שוטף באינסטגרם שלי על דברים שקורים בכל מה שקשור בסושיאל והחלטתי לרכז לכם את כל מה שקרה השבוע בפוסט אחד.

מוזמנים לעקוב ולקבל עדכונים באופן שוטף: https://www.instagram.com/gyuval/

 

אהבתם? שתפו