קידום אורגני וניהול מוניטין

בפעילות הדיגיטלית ברשתות החברתיות קיימים שני סוגים עיקריים של קידום : הקידום הממומן – בו אנו משקיעים כסף על מנת להפיץ את התוכן שלנו נכון והקידום האורגני – קידום זה, הוא מכלול הפעילויות השיווקיות שאנו מבצעים ברשת, ללא תשלום ישיר למדיה (כגון: פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאיו וכו’).

היום, אם אתה לא נמצא ברשת אתה לא קיים! השאיפה של כל בעל עסק, קטן כגדול, היא שיכירו אותו, יראו אותו, שיבלוט מעל המתחרים ויהיה קל להגיע אליו. אך מה שחשוב עוד יותר הוא שלקוח שהגיע גם ישאר ויקנה ולכן החשיבות בבניית מותג איכותי וחזק ברשת היא גבוהה.

למה צריך קידום אורגני?

מחקרי רשת רבים מוכיחים כי קיימת תלות בין הצלחת קמפיין ממומן לבין תוכן אורגני. כלומר, הלקוח הממוצע שנחשף למסר שלך באמצעות קמפיין, ירצה לקבל מידע נוסף ולכן יחפש אותו בנכסים האינטרנטיים שלך. על כן, ככל שנעמיק יותר בקידום האורגני ובכתיבת תוכן איכותי כך יתפוס הלקוח את העסק שלך כמוביל דעה וכבעל מוניטין בתחום.

אנו בחברת אבי סנטו ניו מדיה לעסקים נדאג “לתבל” את העמודים העסקיים והכנסים האינטרנטיים שלך בתוכן איכותי ומעניין – כזה, שיגרום ללקוח שלך לרצות לצרוך עוד ובכך, לגרום לך להיות מוביל דעה בתחום.

לקוחות ממליצים

טופס יצירת קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

אהבתם? שתפו